Рухоме обладнання, що працює під тиском /
Ваша промислова безпека!
Телефон у Дніпрі
+38 (0562) 368704
+38 (067) 0090020
Главная / Послуги / Експертиза

Експертиза

Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання (далі - експертиза) дозволяє уникнути аварійних ситуацій, які можуть призвести до людських і матеріальних втрат.

Проведення експертизи регламентує Стаття 21 Закону України «Про охорону праці»:

«Роботодавець повинен одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (далі - дозвіл)».

Держгірпромнагляд України і його територіальні управління видають Дозвіл на підставі висновку експертизи, проведеної експертної (уповноваженою) організацією що має відповідні дозвільні документи.

ТОВ СП «Товариство технічного нагляду ДІЕКС» є уповноваженою організацією Держгірпромнагляду України і має дозвіл на виконання експертизи.

Експертиза стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання проводиться відповідно до «Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки», затв. постановою КМУ від 26.10.2011 р. № 1107.

Переліки робіт та устаткування підвищеної небезпеки, на експлуатацію (застосування) яких необхідно отримання Дозволу визначені в Додатках 2, 3 Постанови КМУ від 26.10. 2011 р. N 1107.

Термін дії дозволів становить:

  • на виконання робіт підвищеної небезпеки - 5 років;
  • на експлуатацію (застосування) устаткування підвищеної небезпеки - 5 років.

Вимоги до експлуатації імпортного обладнання також визначені у статті 21 Закону України «Про охорону праці»:

«Технологічні процеси, машини, механізми, устаткування, транспортні засоби, хімічні речовини і їх сполуки  та інша небезпечна продукція, придбані за кордоном, допускаються в експлуатацію (до застосування) лише за умови проведення експертизи на відповідність їх нормативно-правовим актам з охорони праці, що чинні на території України».

ТОВ СП «Товариство технічного нагляду ДІЕКС» проводить експертизу імпортного обладнання на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці, які діють в Україні.

Звертаючись до професіоналів у експертизі охорони праці, Ви зводите до мінімуму кількість можливих небажаних ситуацій на виробництві.

Експерти нашої компанії гарантовано якісно, результативно і в найкоротші терміни проведуть для Вас експертизу і допоможуть отримати Дозвіл.