Ваша промислова безпека!
Телефон у Дніпрі
+38 (0562) 368704
+38 (067) 0090020
Главная / Про компанію / Історія становлення

Історія становлення

Історія підприємства починається з 2003 року, коли на підставі рішення про створення спільного підприємства Товариством технічного нагляду Німеччини TÜV NORD GRUPPE було відкрито спільне українсько-німецьке підприємство «ТЮФ НОРД-ДІЕКС».

В Європі TÜV NORD GRUPPE відомо як одне з перших наглядових товариств. Виникнувши в 1869 році, воно налічує понад 4500 осіб в 60 центрах Німеччини та в 27 країнах світу. Представництва TÜV NORD GRUPPE знаходяться в багатьох країнах світу - Данії, Фінляндії, Швеції, США, Греції, Італії, Туреччині, Китаї. На початку 1990-х, після розпаду СРСР, суспільство відкрило серію представництв у Східній Європі - у Польщі, Естонії, Латвії.

У листопаді 2010 року підприємство вийшло зі складу TÜV NORD GRUPPE, і у зв'язку з цим, в лютому 2011 року змінило своє найменування на ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство« Товариство технічного нагляду ДІЕКС».

ТОВ СП «Товариство технічного нагляду ДІЕКС» - перше підприємство на території України, яке акредитоване за ДСТУ ISO / IEC 17020-2001 як інспекційний орган в галузі оцінки відповідності у сфері експертизи промислової безпеки та охорони праці.

Система управління якістю стосовно надання експертних послуг у сфері охорони праці відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001.
ТОВ СП "Товариство технічного нагляду ДІЕКС" є органом з сертифікації систем управління охороною праці за стандартом ДСТУ OHSAS 18001.
Інспекційні послуги в області приймання продукції сертифіковані органом з сертифікації TÜV Thüringen і відповідають вимогам ISO 9001.

У 2012 році, на підставі наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, підприємство призначене органом з оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів (UA.TR. 077), а саме: технічний регламент ліфтів; технічний регламент безпеки обладнання, що працює під тиском; технічний регламент безпеки простих посудин високого тиску.
Сьогодні в компанії працюють понад 120 осіб. Основні напрямки діяльності – це експертиза охорони праці та промислової безпеки.
Ми входимо до числа лідерів експертних організацій України.

Практичне застосування європейського досвіду технічного діагностування, охорони праці та промислової безпеки і суворе дотримання вимог українського законодавства, дозволяє успішно і прогресивно працювати нашому підприємству в сфері промислової безпеки, реалізуючи повний комплекс експертних послуг.

Використовуючи передовий досвід наших партнерів в особі компанії, наше підприємство спеціалізується в галузі промислової безпеки в хімічних, нафтохімічних, металургійних, нафтопереробних виробництвах. На сьогоднішній день - це провідні галузі української промисловості, які вимагають виконання робіт на високому технологічному рівні, із застосуванням комплексу всіх методів лабораторних досліджень та експертного контролю.

Великі об'єкти, на яких виконувалися роботи

При існуючому стані об'єктів підвищеної небезпеки, вимоги до глибини аналізу при оцінці технічного стану контрольованого об'єкта, повинні бути значно підвищені. Від того, наскільки професійно, достовірно і в повному обсязі проведена діагностика об'єкта, залежить життя людей. Тому в своїй роботі ТОВ СП "Товариство технічного нагляду ДІЕКС" використовує всі необхідні методи контролю. Так, обстеження устаткування підвищеної небезпеки та продовження терміну служби на хімічному виробництві для ізотермічного сховища аміаку, передбачає проведення всього комплексу робіт з неруйнівного контролю: ультразвуковий контроль, ультразвукова товщинометрія, магнітопорошкова дефектоскопія, капілярна дефектоскопія, тепловізійний контроль, обстеження будівельних несучих конструкцій, видача технологічних рішень , розрахунки на міцність і т.д..

Наші постійні клієнти - це ТОВ "ТіссенКрупп Елевейтор Україна", ДП "МЕССЕР УКРАЇНА", ПАТ "Лінде Газ Україна", Підприємство з ІІ "ЛУКОЙЛ-УКРАЇНА", ВАТ "ЛУКОЙЛ-Одеський НПЗ", ПАТ "Концерн Стірол", ТОВ "Проктер енд Гембл Україна ", ПАТ" ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО ", ПрАТ" Лисичанська нафтова інвестиційна компанія "(ПрАТ" ЛІНІК "), ПАТ" КИЇВЕНЕРГО ", ПАТ" ДніпроАзот ", ПАТ« Азот »м. Черкаси, ПАТ" Рівнеазот ", ПАТ "Марганецький ГЗК", ВАТ «Південний ГЗК».

Участь у великих проектах іноземних компаній

Супровід будівельно-монтажних робіт при будівництві кисневого заводу компанії Messer Group передбачало виконання таких робіт, як нагляд за будівництвом, проведення необхідних відповідних експертиз, проведення рентгенографічного контролю якості зварних з'єднань, у тому числі в складних умовах.

Міжнародний досвід у роботі підприємства

Практичне застосування європейського досвіду технічного діагностування, охорони праці та промислової безпеки дозволяє успішно і прогресивно працювати підприємству у сфері промислової безпеки, реалізуючи повний комплекс експертних послуг як на території України, так і за її межами.

В рамках співпраці з європейськими країнами, реалізовані великомасштабні проекти в Республіці Білорусь, проведено обстеження устаткування підвищеної небезпеки на ВАТ "Гродно Азот", ВАТ «Мозирський НПЗ», з видачею висновку, технічних рекомендацій з експлуатації і продовження терміну служби.

У Болгарії, на об'єктах «Булгар Газ», «Лукойл Нафтохім Бургас» проводилося обстеження обладнання в географічно важкодоступних місцях, були виявлені дефекти і видані рекомендацій щодо подальшої експлуатації трубопроводів.

У Арабській Республіці Єгипет, на об'єкті "INSPECTA INTERNATIONAL EGYPT SAE" і в Саудівській Аравії, на об'єкті "INSPECTA INTERNATIONAL SAUDI LTD" були виконані експертні роботи, ультразвукові випробування методом спрямованих хвиль трубопроводів.

 Ділова репутація: підтверджено нагородами

ТОВ СП "Товариство технічного нагляду ДІЕКС" є лауреатом Інтернаціональній нагороди «Європейська якість» і переможцем конкурсу «Кращий товаровиробник року» в номінації «Системи і засоби безпеки»: експертиза з охорони праці та промислової безпеки об'єктів підвищеної небезпеки; неруйнівний контроль, технічне діагностування та паспортизація устаткування підвищеної небезпеки підприємств; електровимірювальні та випробування енергетичного та енергоспоживчого обладнання (2007р.) і в номінації «Нові види високоякісних послуг» (2008р.). Неодноразово компанії нагороджували знаком «Лідер галузі». За версією міжнародного рейтингу «Ліга кращих», підприємство займає одну з вищих сходинок рейтингу, що засвідчує отриману нагороду «Підприємство року (2011)».