Рухоме обладнання, що працює під тиском /
Ваша промислова безпека!
Телефон у Дніпрі
+38 (0562) 368704
+38 (067) 0090020
Главная / Послуги / Технічне опосвідчення

Технічне опосвідчення

Технічний огляд (Постанова Кабінету міністрів України від 26.05.2004р., № 687) - комплекс робіт з контролю технічного стану, який здійснюється в основному з використанням органолептичних методів і засобів вимірювальної техніки, номенклатура, яких визначена організаційно-методичними документами і проводяться в строки та у випадках, визначених нормативно-правовими актами з охорони праці, організаційно-методичними та експлуатаційними документами.

Види технічного огляду (ТО):

Повний ТО - комплекс робіт з контролю технічного стану, який здійснюється використанням органолептичних методів і засобів вимірювальної техніки.

Частковий ТО - комплекс робіт з контролю технічного стану, який здійснюється використанням органолептичних методів.

Технічний огляд проводиться з метою визначення якості виготовлення, монтажу, ремонту, реконструкції та модернізації, умов та строку подальшої безпечної експлуатації устаткування, технічного стану складових частин, деталей або їх елементів, перевірки їх на відповідність технічним вимогам.

Проводиться первинне, періодичне (чергове) і позачергове технічне опосвідчення.

Первинному ТО підлягає обладнання перед введенням його в експлуатацію.

Періодичне (чергове) і позачергове ТО проводиться в терміни, встановлені нормативно-правовими актами з охорони праці та експлуатаційними документами виробника.

ТОВ СП «Товариство технічного нагляду ДІЕКС» уповноважене на проведення первинного, періодичного та позачергового технічного опосвідчення державним Комітетом України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду.